ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ЗДРАВА ХРАНА ЗА ДЕТСТВО БЕЗ МАНА

ЗДРАВА ХРАНА ЗА ДЕТСТВО БЕЗ МАНАОдбележување на 16 Октомври – Денот на здравата храна, со учениците од 2б одделение.Одбележување на 16 Октомври – Денот на здравата храна, со учениците од 2б одделение .

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не