ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на нашите млади екологисти со презентација на здрава храна, драматизација и ритмички точки во емисијата,,Ѕвон” на МРТ.Гледајте на 25.11.2019 !

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2024
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Следете не