ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на нашите млади екологисти со презентација на здрава храна, драматизација и ритмички точки во емисијата,,Ѕвон” на МРТ.Гледајте на 25.11.2019 !

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не