ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

 Во рамките на МИО активности се одржа првата работилница од далечина .

Физичарите од ООУ,,Ацо Шопов “и ООУ ,,Либан Каба”.

27.11.2020 година

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не