ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Училишниот психолог Попоска Марица на 28.02.2020 година беше дел од работната средба на психолози на град Скопје на тема„ Механизми на насилство-агресија на дело“

Училишниот психолог Попоска Марица на 28.02.2020 година беше дел од работната средба на психолози на град Скопје на тема„ Механизми на насилство-агресија на дело“ каде со примери од секојдневието во училишниот живот изнаоѓаа начини за спречување на агресијата која допринесува за појава на насилство.Ние продолжуваме со проектот за спречување на агресијата и насилството во училиштата.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не