ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на Ѕвон

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

На ден 18,03,2019 год. ООУ Ацо Шопов зема учевство на училишната телевизиска  емисија Ѕвон. Учениците изведуваа експериментиpo хемија, физика и биологија, патуваа со географија, испратија еко-порака со драматизација, не разиграа со ритмички точки и настап на пиано. Одговорни наставници: Лиле Трајкова и Весна Јакимовска. Ментори: Маја Чубриноска, Невенка Стоева, Виолета Тодоровска, Весна Додевска, Димитар Димитров и Сунчица Стојковска.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”4640,4641,4642,4643,4644,4645,4646,4647,4648,4649,4650,4651,4652,4653,4654,4655,4656,4657,4658,4659,4660,4661,4662,4663,4664,4665,4666,4667,4668″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2024
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Следете не