ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учество на училишна квизотека

Повторно најдобри !!!
Учениците од нашето училиште под менторство на наставниците Дарко Костенцов и Ване Ѓорговски успешно влегоа во потесниот круг во квизот на општи знаења во организација на ДКЦ ,, Карпош”.

 

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не