ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учениците од 2в одд. со нивните родители и наставничката Олгица Џоровска изработија мартинки.

1.03.2021 година
Учениците од 2в одд. со нивните родители и наставничката Олгица Џоровска изработија мартинки, а денес истите беа подарени на родителите и вработените во ООУ”Ацо Шопов”.
ЧУВАЈТЕ  ГО ЗДРАВЈЕТО!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не