ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Театарска претстава” Цветната улица”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Театарската претстава за деца „Цветната улица“ ја следеа учениците од 3-5 одделение од нашето училиште.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3246,3247,3248,3249,3250,3251,3252,3253″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2024
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не