ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

,,Светскиот ден на водата ” 22-ри Март

Одбележување на,,Светскиот ден на водата ” 22-ри Март со активно учество на нашите ученици кои преку сликање,пораки,презентации и истражување ни покажаа дека водите се од непроценливо значење за сите нас и дека треба да се грижиме за нив.Одговорни наставници: Маја Чубриновска и Виолета Тодоровска.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не