ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Стручно предавање од одделенскиот наставник Наташа Стојановска на тема: ,,Групна наставна форма,,

На 14.02.2020 во нашето училиште се одржа стручно предавање од одделенскиот наставник Наташа Стојановска на тема:
,,Групна наставна форма,,
Предавањето е со цел за збогатување,усовршување и надополнување на наставните форми на работа во наставата.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не