ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Среќни Велигденски празници!

29.04.2021 година

Велигденски онлајн изработки од вредните раце на учениците .

Среќни Велигденски празници!

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не