ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

“Справување со меѓуврсничкото насилство во училиште”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

На ден 15-16.11.2018 се одржа работилница на тема “Справување со меѓуврсничкото насилство во училиште” организирана од Првата детска амбасада во светот Меѓаши во рамки на програмата за Мировно образование. На оваа работилница и нашето училиште “Ацо Шопов” активно се вклучи преку учесниците одд.наставник Елена Јоциќ Блажевски, психологот Марица Поповска и педагогот Маја Ивановска.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3678,3679,3680,3681,3682,3683,3684,3685,3686,3687,3688,3689,3690″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
април 2024
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не