ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

“СОБИРАМЕ И РЕЦИКЛИРАМЕ ” гости на утринска програма на МТВ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Дел од учениците и дел од наставниците на ООУ„Ацо Шопов“ беа гости во ,,Утринска програма” на МТВ и ги промовираа нашите еко-активности(еко манифестација по повод собирна акција на пластична амбалажа ) во соработка со ЈП,,Комунална хигиена” ,Театарот за деца и младинци и Општина Бутел.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3120,3121,3122″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
април 2024
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не