ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Со својата креативност, првачињата од Iг одделение го одбележаа Денот на планетата Земја.

22.04.2021 година

Со својата креативност, првачињата од Iг го одбележаа Денот на планетата Земја.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не