ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Со среќа првачиња!

28.05.2021 година
Со среќа првачиња!
Ги отворивме вратите за вас!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
ноември 2022
П В С Ч П С Н
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Следете не