ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Седете дома, за поубава пролет!

ВОЗДРЖИ СЕ СЕГА, ЗА ДА ИМАМЕ УБАВА ПРОЛЕТ ПОДОЦНА☀️

Се приклучуваме кон информативната кампања за COVID-19😷 и се надоврзуваме кон графичките прикази за превентивните мерки на @cardula007.

💚

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
февруари 2024
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Следете не