ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Работилница за подршка на МИМО воннаставни активности

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Одржана работилница за подршка во заеднички МИМО воннаставни активности со партнер училишта во хотел Континентал во Скопје на 25.01.2019 година Активностите се по добиен гранд од апликација на МЦГО и УСАИД .Присуствуваа наставниците од одделенска настава Силвана Ѓуровска и Марина Станојковска.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”4274,4275,4276,4277,4278,4279,4280″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2024
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не