ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

РАБОТИЛНИЦА ПОСВЕТЕНА НА ПРАЗНИЦИТЕ КОИ НИ ПРЕСТОЈАТ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ДЕНЕСКА 28.11.2018 ГОДИНА НАСТАВНИЧКАТА КАНЦЕЛАРИЈА НА ООУ„АЦО ШОПОВ“ ЈА ПРЕТВОРИВМЕ ВО РАБОТИЛНИЦА ПОСВЕТЕНА НА ПРАЗНИЦИТЕ КОИ НИ ПРЕСТОЈАТ. ОДДЕЛЕНСКИТЕ НАСТАВНИЦИ ,СТРУЧНАТА СЛУЖБА И ДИРЕКТОРКАТА НАПРАВИЈА НОВОГОДИШНИ УКРАСИ И ВО ПРЕСРЕТ НА НОВОГОДИШНИОТ БАЗАР ОРГАНИЗИРАН ОД СОВЕТОТ НА РОДИТЕЛИ И НИЕ ДАВАМЕ ПРИДОНЕС СО ИЗРАБОТКИ .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3850,3851,3852,3853,3854,3855,3856,3857,3858,3859,3860,3861,3862,3863,3864,3865,3866,3867,3868,3869,3870,3871,3872,3873,3874,3875,3876,3877,3878,3879,3880,3881,3882,3883,3884,3885,3886″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
април 2024
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Следете не