ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Професорот по одделенска настава Валентина Јоцевска одржа отворен час за повторување на расказ “Препирка”

Денес 25.02.2020 година професорот по одделенска настава Валентина Јоцевска одржа отворен час за повторување на расказ “Препирка” по македонски јазик со употреба на наставни техники и примена на ИКТ пред колегите од активот на одделенска настава за реализација на програмата за професионално усовршување.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не