ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Прием на првачиња

Тато ме вика прволаче маче, ете ја мама од радост си плаче. Денеска јас станав прваче не носам веќе петки на раче…” Со среќа првачиња мили.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не