ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Прекрасни честитки по повод 8-ми март до директорката.

8.03.2021 година

Честитка по повод 8-ми март ,меѓународниот ден на жената  и посакаа учениците од 7 в одделение  од ООУ,,Ацо Шопов“ на нашата директорка Лепосава Дохчева.

Среќен 8 -ми март до директорката од 7 в одделение.

 

 

                                                   

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не