ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Предавање на тема “Превенција од насилство”

Денес 24.02.2020 година претставници од СВР Скопје во нашето училиште одржаа предавање на тема “Превенција од насилство” со учениците од девето одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не