ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Подготвени да го одбележиме големиот христијански празник Велигден.

Честит празник ви посакуваат членовите на ликовната секција од I до V одд.

Одговорни наставници: Олгица Џоровска, Магдалена Андонова и Елена Ј. Терзиевска.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
февруари 2024
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Следете не