ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Подготовка за големиот христијански празник Велигден.

Подготовка за големиот христијански празник Велигден. Изработка на велигденски јајца-печат компир и велигденски дрвца. Учениците од прво б, со физички присуство и онлајн настава.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не