ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Побезбеден интернет

За побезбесен интернет во соработка со невладина организација “Подготвеност за Европа” на 29 Октомври како домаќини, нашите ученици  и наставничката по информатика Билјана С. Антовска, беше одржана работилница во нашето училиште.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не