ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

План и протокол за постапување на ООУ„Ацо Шопов“ за реализација на воспитно-образовниот процес со физичко присуство на учениците во учебната 2021/2022 година

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
ноември 2022
П В С Ч П С Н
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Следете не