ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

План и протокол за постапување на ООУ„Ацо Шопов“ за реализација на воспитно-образовниот процес со физичко присуство на учениците во учебната 2021/2022 година

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Следете не