ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ООУ,,Ацо Шопов“доби нов изглед и енергетска ефикасна фасада.

30 октомври 2020 година

Работиме  на енергетска ефикасност ,ООУ,,Ацо Шопов “ добива нов изглед и енергетска ефикасна фасада.

.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не