ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ООУ,, Ацо Шопов”и наставата .Не се потребни зборови.Браво!

5  октомври  2020 година

ООУ,, Ацо Шопов”и  наставата .

Не се потребни зборови.

Браво!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не