ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележувањето на Детската недела првачињата

На 9.10.2019 по повод одбележувањето на Детската недела првачињата од I б одделение заедно со своите наставнички ја посетија Градската библиотека ,, Браќа Миладиновци” и се запознаа со работата на оваа установа и значењето на книгата.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2024
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не