ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на Св. Климен Охридски со учениците од 2б одделение и наставничката Марија Ангелова

Одбележување на Св. Климен Охридски со учениците од 2б одделение и наставничката Марија Ангелова

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не