ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на Денот на Обединетите Нации – 24 октомври Англискиот клуб во ООУ ,,Ацо Шопов”, Скопје

Одбележување на Денот на Обединетите Нации – 24 октомври
Англискиот клуб во ООУ ,,Ацо Шопов”, Скопје

United nations Untitled3 Untitled1 Untitled

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2024
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не