ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Одбележување на 22 Март Светскиот ден на водата

Одбележување на 22 Март Светскиот ден на водата, со учениците од 2б одд. БЕЗ ВОДА НЕМА ЖИВОТ

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не