ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ОДБЕЛЕЖАН 5ТИ ОКТОМВРИ,МЕЃУНАРОДЕН ДЕН НА УЧИТЕЛИТЕ!!!

               
Почитувајте ги оние што ве описменуваат…
Среќни сме што ќе продолжиме да ги учиме вашите деца на почит и други доблести што им се потребни за да успеат во животот.
Учениците од IIб тимски и креативно ја изразија благодарноста до своите учители.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Следете не