ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ОБУКА TIMSS

На 27 март 2019 година беше организирана обука  со цел ефикасно и ефективно спроведување на тестирање на меѓународната студија TIMSS. Обуката беше организирана и реализирана од страна на Државен испитен центар, а посетена од стручната служба на нашето училиште.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не