ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Oбразовна програма

Почитувани родители.
Утре понеделник на МТВ од 10:30 до 13 часот ќе се емитува образовна програма за 1,2,3 и 4 одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не