ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на патронот Ацо Шопов-одбележана од ликовната секција .

Во чест на патрониот празник на нашето училиште,учениците од 2 в одд. и ликовната секција со наставничката Олгица Џоровска, работеа по примерот на пчеличките и пеперутките.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2024
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не