ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на нашиот патрон Ацо Шопов -одбележана од новинарската секција и Клуб на млади новинари.

Во чест на нашиот патрон Ацо Шопов ,новинарската секција и Клуб на млади новинари го одбележа Денот на нашето училиште  со  Power Point- презентација  .

новинарска секција и клуб на млади новинари

 

одговорни наставници:

Билјана Ристоска-Стомнароска-новинарска секција

Силвана Ѓуровска-Клуб на млади новинари.

 

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не