ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на нашиот патрон Ацо Шопов -одбележана од англиска секција.

Недела на нашиот патрон Ацо Шопов.
Во чест на нашиот патрон,  англиската секција  го  одбележа  на Денот на нашето училиште со  Power Point- презентација   .
Одговорен наставник:Марина Дионисева.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не