ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Недела на борба против зависности

Денес 22.11.2019 година се одржа едукација по повод”Недела на борба против зависности”. Одржано предавање од волонтерите на Црвен крст и одговорниот наставник Кате Јефтимоска ,наменето за учениците од 9 одделение.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не