ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

На обука спроведена од Националната агенција за европски образовни програми и мобилност

Во периодот од 22 до 24 декември во хотел Фени, Кавадарци, претставници од нашето училиште присуствуваа на обука спроведена од Националната агенција за европски образовни програми и мобилност. Целта на обуката беше подобрување на капацитетите на училиштата при аплицирање за Еразмус+ проектите.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не