ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

На часот по природни науки во 2 в одделение -,,Правиме леб” -онлајн.

21.01. 2021 година
На часот по природни науки во 2 в одделение -,,Правиме леб” -онлајн.,за успешна соработка и благодарност на родителката Виолета Богдановиќ.
Одделенски наставник
Олгица Џоровска.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не