ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

На час во Iб одделение со наставничката Марија Ангелова.Браво дечиња!

9 октомври 2020 година

На час во Iб одделение со наставничката Марија Ангелова.Браво дечиња!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не