ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Математичарите од Iг одделение со наставничката Анета Андоновски од ООУ,,Ацо Шопов“.

2.11.2020 година

Математичарите од Iг одделение со наставничката Анета Андоновски од ООУ,,Ацо Шопов“.

Браво!

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не