ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Натпревар по иновации

 

Од вкупно 410 валидни тестови по иновации нашатата ученичка Марија Данчевска го освои петтото место на ниво на Република,Браво за постигнатиот успех.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не