ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Гостување на утринската училишна емисија Ѕвон на МТВ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Денеска 10 декември .2018 година,учениците од ООУ„Ацо Шопов“ по втор пат оваа учебна година гостуваа на утринската училишна емисија Ѕвон на МТВ .Се претставија со песна,ритмичка игра и рецитал посветен на Новата година.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”4039,4040,4041,4042,4043,4044,4045,4046,4047,4048,4049,4050,4051,4052,4053,4054,4055,4056,4057,4058,4059,4060″ img_size=”240×130″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не