ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Европас конференција

Во период од 18 до 20 ноември во хотел Аквалина, Охрид се одржува Европас конференција со 50 учесници од основни и средни училишта од територијата на град Скопје.Светлана и Сашка беа дел од тоа.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
март 2023
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Следете не