ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

ДЕНОТ НА ШЕГАТА

Денес е први април денот на шегата и смеата.Во нашето училиште учениците го разубавија училиштето со своите маски.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Следете не