ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Учениците од предметна настава го одбележија ,,Денот на екологијата” со расчистување на училишниот двор ,окопување и поткастрување на растенијата со што придонесуваат за развивање на еколошката свест и здрава и поубава животна средина.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не