ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Ден без автомобили

Учениците од ООУ,,Ацо Шопов“ преку пораките од цртежите ве замолуваат да ги оставите автомобилите и да ги замените со велосипед

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не