ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Да ги заштитиме децата во собраќајот

Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата во соработка со МВР и IUTECREDIT реализираше сообраќајно едукативно предавање за децата од второ и трето одделение во нашето училиште под мотото„ Да ги заштитиме децата во собраќајот”.

 

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
јануари 2023
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не